Svatební tabule na míru 10-15 Kč/os

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout ukázky naší práce. Do našeho týmu patří také zkušené floristky, kreré se postarají o květinové aranžmá tak aby dokonalo splynulo s celkovou výzdobou a zvoleným stylem svatby. Není problém uspořádat také svatební obřad.Vždy se řídíme finanční možností zákazníků a jsme schopni po konzultaci zajistit za přijatelnou cenu :


                               
   - elegantně vypadající výzdobu stolu a přilehlých prostor 
  - květinové aranžmá,svatební a jiné kytice za nízké ceny
  Máte jistotu že vám nebude zbytečně nic přebývat ani scházet, veškeré dekorace pro výzdobu vozíme s sebou

Pro uspořádání svatební hostiny přednostně doporučujeme restauraci a penzion U Bláhů - Dolany, která také nabízí realizaci svatebního obřadu , neoficiálního obřadu a obnovu slibu v zahradě .

Pro kalkulaci svatební tabule online klikněte prosím zde ≈  
KALKULACE   ≈

 

Ceny jsou orientační, je potřeba znát délky stolů, tvar hostiny a detaily ve zpracování výzdoby.Konečná částka může být o něco vyšší nebo nižší. Záleží na skutečné spotřebě.

 

Kalkulaci zpracujeme v co nejkratším termínu a budeme Vás kontaktovat na Vámi uvedený email.


 Více info na svatebni-pujcovna.cz

© Copyright Salon Valery. Všechny práva vyhrazena

Provozovatel webu, Salon Valery - Otto Heidenreich, se sídlem Hlásnice 9, Hlásnice 78501, IČ: 64635244, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím